!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Rooney mungon kundër Evertonit?

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Rooney mungon kundër Evertonit?   Sat Apr 18, 2009 1:31 pm

Manchester United dhe Everton takohen të dielën në Wembley për ndeshjen gjysmëfinale të FA Cup, ndërsa Setanta.com njofton se sulmuesi i Djajve të Kuq, Wayne Rooney, është në dyshim për t’u inkuadruar në lojë.
Rooney është duke vuajtur nga një lëndim i vogël, mirëpo nuk dihet kohëzgjatja e mungesës, por sipas të gjitha gjasave ai do të mungojë në ndeshjen e vlefshme për Kupën FA.

Spekulohet se 17-vjeçari Federico Macheda mund ta zë vendin e anglezit në sulm
Back to top Go down
View user profile
 
Rooney mungon kundër Evertonit?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Jump to: