!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Tifozët e Romës kundër shitjes së Mexes

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Tifozët e Romës kundër shitjes së Mexes   Sat Apr 18, 2009 1:32 pm

Mbështetësit e skuadrës nga kryeqyteti italian kërkojnë që Roma të mos e shesë mbrojtësin francez Philippe Mexes gjatë afatit kalimtar veror.
Tuttomercatoweb.com ka njoftuar se Giallorossët do të shesin shumë lojtarë në afatin kalimtar veror, sidomos nëse nuk kualifikohen në Ligën e Kampionëve, ndërsa njëri prej lojtarëve që mund të largohen është edhe Mexes.

Mbrojtësi kërkohet nga Milani dhe Juventusi, megjithatë, kapiteni Francesco Totti së fundmi ka mohuar spekulimet për shitjen e lojtarëve romakë në fund të sezonit.

Sido që të, jetë tifozët romakë i kanë marrë gjërat në duart e tyre duke vendosur një pllakat të madhe jashtë fushës stërvitore të klubit Trigoria, ku shkruan: “Mexesi është i paprekshëm”.
Back to top Go down
View user profile
 
Tifozët e Romës kundër shitjes së Mexes
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Jump to: