!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Zola: Ancelotti mund ta thyej dominimin e United

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Zola: Ancelotti mund ta thyej dominimin e United   Sat Jun 20, 2009 9:22 amLegjenda e Chelseat, Gianfranco Zola, i cili tash drejton West Ham United, besoj se trajneri i ri i bluve, Carlo Ancelotti, do të arrijë të fitojë titullin e Premier League-s.

“Për Carlon kjo është një mundësi për të filluar këtu. Ai do të ketë një motivim të madh dhe me aftësitë e tij dhe me kapacitetin që ka Chelsea, ai do të mund të arrijë rezultate shumë të mira”, ka thënë Zola për La Gazzetta dello Sport.

“Ai mund ta thyejë dominimin e Manchester United dhe ta bëjë Ligën Premier më interesante”, ka shtuar italiani.
Back to top Go down
View user profile
 
Zola: Ancelotti mund ta thyej dominimin e United
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» DO YOU THINK THE UNITED STATES WOULD HAVE A REVOLUTION ?
» IS THE UNITED STATES THE NEXT GREECE- DEFAULT ? OPNION ?
» How to contact the President of the United States
» UN-EMPLOYMENT BENEFITS FADING AWAY-WHAT WILL PEOPLE DO ?
» Marvel UK 1970s free gift - painted?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Jump to: