!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Tevez do të mbetet te United

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Tevez do të mbetet te United   Sat Jun 20, 2009 9:24 amSipas tabloidit britanik "The Sun", Manchester Unitedi është pajtuar të paguajë 26 milionë funte për ta mbajtur sulmuesin Carlos Tevez në Old Trafford.

Kontrata e qëndrimit të Tevez te United në formë huazimi, skadon në fund të këtij muaji, kështu që Djajtë e Kuq ose duhet të paguajnë shumën e kërkuar nga pronarët e argjentinasit, ose Tevez do të largohet nga kampioni anglez.

Deri më tani Manchesteri ka refuzuar ta paguajë shumën e kërkuar nga pronarët e Tevez, ndërsa interesim për 25-vjeçarin kanë shprehur shumë skuadra evropiane, si edhe ato nga Liga Premier, Chelsea, Manchester City dhe Liverpooli.

Sido që të jetë, duket që më në fund United është pajtuar ta paguajë shifrën e kërkuar për Tevez, ndërsa mbetet që të arrihet marrëveshja në lidhje me pagën e lojtarit.
Back to top Go down
View user profile
 
Tevez do të mbetet te United
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» DO YOU THINK THE UNITED STATES WOULD HAVE A REVOLUTION ?
» IS THE UNITED STATES THE NEXT GREECE- DEFAULT ? OPNION ?
» How to contact the President of the United States
» UN-EMPLOYMENT BENEFITS FADING AWAY-WHAT WILL PEOPLE DO ?
» Marvel UK 1970s free gift - painted?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Jump to: