!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Sneijder: Dua të qëndroj te Reali

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Sneijder: Dua të qëndroj te Reali   Sat Jun 20, 2009 9:28 amWesley Sneijder është njëri nga lojtarët i cili duhet të largohet nga Real Madridi, si pasojë e projektit ‘revolucionar’ të presidentit Florentino Perez,mirëpo vetë lojtari thotë se nuk dëshiron të largohet nga Santiago Bernab

“Nuk e kam ndërmend të largohem nga Real Madridi. Askush nuk ka kontaktuar me mua dhe askush nuk më ka thënë që duhet të largohem, ndërsa dëshira ime është që të qëndroj në këtë skuadër”.

“Reali ka paguar shumë para për mua (27 milionë euro) dhe unë dëshiroj të arrij suksese me këtë klub”.

“Tash për tash, jam i qetë dhe mezi po pres që të kthehem dhe t’ia filloj punës te Reali”, ka thënë 25-vjeçari për “AS” derisa po qëndron për pushime ne Holandë.
Back to top Go down
View user profile
 
Sneijder: Dua të qëndroj te Reali
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Jump to: