!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Pato dëshiron të kalojë te Chelsea

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Pato dëshiron të kalojë te Chelsea   Sat Jun 20, 2009 9:33 amSulmuesi i ri i Milanit, Alexandre Pato, ka deklaruar se është i interesuar të kalojë te Chelsea nëse Blutë dëshirojnë shërbimet e tij.
“Ancelotti është shumë i rëndësishëm për mua. Ai është njeriu që më solli te Milani dhe më dha mundësinë që të rritem si lojtar”.

“Unë kam kontratë me Milanin, mirëpo do të isha shumë i interesuar nëse Chelsea kërkon shërbimet e mia”, ka thënë braziliani për “Setanta Sports”.
Back to top Go down
View user profile
 
Pato dëshiron të kalojë te Chelsea
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» New Chelsea
» The bonsai of Chelsea 2012
» Chelsea Crown Lynn Tableware
» Chelsea Pottery (London)
» Backmark lion above TM

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Jump to: