!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Katërvjeçarja luan me krokodilë

Go down 
AuthorMessage
lumi-g

avatar

Numri i postimeve : 70
Join date : 2009-06-20

PostSubject: Katërvjeçarja luan me krokodilë   Sat Jun 20, 2009 11:35 am

Vogëlushja Margarita nga Saint Petersburgu i Rusisë ka katër vjet dhe ka miq shumë të pazakontë - krokodilët.
Qëkur ka qenë e vogël ka luajtur me krokodilë si miq të saj të parrezikshëm. Prindërit e saj mendoj se kjo gjë është krejt normale.

Babai i saj i trajnon krokodilët për cirk prandaj janë aq të butë. Ata ishin sjellë në familje para se Margarita të lindte.

Edhe kur ka qenë e vogël ajo ishte futur në kafaz me ta. Ende nuk i kanë shkaktuar ndonjë lëndim.
Back to top Go down
View user profile
 
Katërvjeçarja luan me krokodilë
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Mojo 2012 releases - Crocodile

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Kuriozitete-
Jump to: