!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 E ëma lidh me shirit ngjitës dashnorin e bijës së saj

Go down 
AuthorMessage
lumi-g

avatar

Numri i postimeve : 70
Join date : 2009-06-20

PostSubject: E ëma lidh me shirit ngjitës dashnorin e bijës së saj   Sat Jun 20, 2009 11:36 am

Autoritet policore të qytetit Adelanto të Kalifornisë kanë arrestuar një grua për kidnapim të supozuar dashnorit të bijës së saj.

Të martën zëdhënësja e sherifit lokal policor ka thënë se dy gra kanë shkuar të shtunën pasdite në shtëpinë e të riut dhe kanë tentuar ta lidhin me shirit ngjitës dhe ta transferojnë atë në Kaliforninë Veriore larg bijës së saj.

Viktima u ka thënë autoriteteve se gratë thanë se po e largonin atë nga bija 21-vjeçare e njërës prej tyre. Autoritetet kanë thënë se të dy gratë janë arrestuar nën dyshimin për kidnapim.
Back to top Go down
View user profile
 
E ëma lidh me shirit ngjitës dashnorin e bijës së saj
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Kuriozitete-
Jump to: