!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Këput penisin sepse nuk e lënë të martohet me atë që do

Go down 
AuthorMessage
lumi-g

avatar

Numri i postimeve : 70
Join date : 2009-06-20

PostSubject: Këput penisin sepse nuk e lënë të martohet me atë që do   Sat Jun 20, 2009 11:43 am

Pasi që familja nuk i ka lejuar të martohet me vajzën e një klase më të ulët, 25-vjeçari egjiptian ka këputur penisin e tij, njofton policia e atjeshme.

Tentimin dyvjeçar për të bindur babanë që të martohet me vajzën që i pëlqen, mashkulli e ka përfunduar duke marrë thikën në dorë dhe duke prerë një pjesë të organit të tij gjenital, thuhet në raportin e policisë.

Familja e të riut rrjedh nga provinca jugore egjiptiane Qena, një nga më të varfrat dhe më konzervativet në Egjipt.

Pas këtij veprimi ai është dërguar në spital, por doktorët nuk kanë arritur t’ia qepin pjesën e këputur të penisit. Mashkulli ende është duke u rehabilituar nga lëndimi, ka thënë një burim anonim për agjencinë e lajmeve AP.
Back to top Go down
View user profile
 
Këput penisin sepse nuk e lënë të martohet me atë që do
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Kuriozitete-
Jump to: