!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Publikojnë thirrjen për atentat ndaj Obamas

Go down 
AuthorMessage
lumi-g

avatar

Numri i postimeve : 70
Join date : 2009-06-20

PostSubject: Publikojnë thirrjen për atentat ndaj Obamas   Sat Jun 20, 2009 11:49 am

Një gazetë e vogël nga Pennsylvania “Warren Times Observer” ka kërkuar falje për shkak të publikimit të një shpallje e cila ka bërë thirrje për vrasjen e presidentit amerikan Barack Obama.

"Le të vazhdojë edhe Obama rrugën të cilën e kanë ndjekur Lincoln, Garfield, McKinley e Kennedy", ka shkruar në atë shpallje duke implikuar në atentatet në këta ish presidentë amerikanë.

Njëri prej botuesve të kësaj gazete, John Elchert, ka thënë se disa prej të punësuarve në njësinë e shpalljeve nuk kanë qenë në njohuri me lidhjen historike në mes të presidentëve të përmendur, shkruajnë mediet botërore.

Gazeta e cila del në 11 mijë kopje në ditë ia ka dorëzuar rastin policisë dhe shërbimeve sekrete të cilat tani do të duhej të hulumtojnë e zbulojnë kush e ka dashur atentatin në presidentin e parë afrikano-amerikan të Shteteve të Bashkuara të
Back to top Go down
View user profile
 
Publikojnë thirrjen për atentat ndaj Obamas
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» President Herman Cain’s 999 Plan In Action

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Kuriozitete-
Jump to: