!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Kokaina e fshehur në arkivole të vdekurve

Go down 
AuthorMessage
lumi-g

avatar

Numri i postimeve : 70
Join date : 2009-06-20

PostSubject: Kokaina e fshehur në arkivole të vdekurve   Sat Jun 20, 2009 11:56 am

Lituania ka kapur 40 kilogramë kokainë që kanë qenë të fshehur në arkivole të vdekurve të dërguar nga Amerika Jugore, ka njoftuar të enjten policia e vendit.
Autoritetet e Lituanisë shtatorin e vitit të kaluar kishin gjetur drogën në tre kontejnerë me arkivole. Kokaina gjithashtu ishte fshehur nëpër rrobat për të vdekurit si dhe në paletat që i mbanin ato.

Dërgesa ishte dedikuar për një ndërmarrje lituane për materiale funeralesh, thuhet në njoftimin e policisë.

Kokaina, siç theksohet, nuk ka qenë e dedikuar për tregun lokal.
Back to top Go down
View user profile
 
Kokaina e fshehur në arkivole të vdekurve
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Kuriozitete-
Jump to: