!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Hajni harron kuletën në bankë

Go down 
AuthorMessage
lumi-g

avatar

Numri i postimeve : 70
Join date : 2009-06-20

PostSubject: Hajni harron kuletën në bankë   Sat Jun 20, 2009 12:00 pm

Policët e shtetit federal amerikan Missouri nuk kanë pasur nevojë të analizojnë shenjat e gishtërinjve për të kapur hajnin e bankës, por vetëm e kanë kontrolluar kuletën të cilën e ka harruar tek arka e bankës.
Albert Vincent Perkins ka hyrë në një bankë në Kansas City, i ka dorëzuar arkëtarit një qese plastike dhe e ka urdhëruar ta mbushë me bankënota prej 100 dollarësh, ka njoftuar policia.

Më pas ka dalë prej bankës, por në hapësirën afër arkës e ka harruar kuletën e tij. Arkëtari dhe një dëshmitar i rastit e kanë njohur Perkinsin në bazë të fotografisë në lejen e tij të vozitjes.
Back to top Go down
View user profile
 
Hajni harron kuletën në bankë
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Kuriozitete-
Jump to: