!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 I tregon bashkëshortit se është burrë pas tri vitesh martesë

Go down 
AuthorMessage
lumi-g

avatar

Numri i postimeve : 70
Join date : 2009-06-20

PostSubject: I tregon bashkëshortit se është burrë pas tri vitesh martesë   Sat Jun 20, 2009 12:02 pm

Nusja e rrejshme kineze ka kaluar tri vite martesë me bashkëshortin i cili nuk e ka ditur se është martuar me një burrë. Ai e ka dëgjuar të vërtetën vetëm në gjykatën e qytetit Zechuan.
Bashkëshorti lehtë i mashtrueshëm Fu Shitou nga Zhechuan është martuar me transvestitin 44-vjeçar Wei Jinhua pasi që ishte miqësuar me kunatën e tij. Wei pas një zënke me bashkëshortin ka ikur nga shtëpia. Policia e ka kapur dhe e ka kontrolluar. Fu është shokuar kur ka dëgjuar të vërtetën në gjykatë.

“Nuk mund ta besoj se nuk e kam ditur. Por, asnjëherë nuk kemi bërë seks kështu që nuk kam mundur as ta di. Vetëm kam dashur që të përkujdeset për mua”, ka thënë i shkreti Fu.

Gjykatësi e ka liruar Wein dhe ka thënë se policia vetëm është dashur ta qeth si mashkull, por jo edhe ta arrestojë.
Back to top Go down
View user profile
 
I tregon bashkëshortit se është burrë pas tri vitesh martesë
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Butter burr
» Unable to identify this mark? Mumof1 has identified this as Mary Burr's mark.
» Rasps or Burr bits?
» Bur Oak pontesia
» BURRS 2012

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Kuriozitete-
Jump to: