!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Dy shqiptare në "haremin" e Berlusconit

Go down 
AuthorMessage
lumi-g

avatar

Numri i postimeve : 70
Join date : 2009-06-20

PostSubject: Dy shqiptare në "haremin" e Berlusconit   Sat Jun 20, 2009 12:03 pm

Tradita e rekrutimit të vajzave, modeleve dhe aktorëve të bukura për të marrë pjesë në ahengjet private të kryeministrit italian Silvio Berlusconi kësaj radhe i ka kaluar brigjet e Adriatikut duke ftuar 2 bukuroshe “albanese” fituese të konkursit ‘Miss Albania’ në Itali raporton e përditshmja tiranase Shqip duke cituar javoren italiane L’Espresso.

Por kryeministri kavalier i Italisë e ka një "oborr" të vetin me femra ku bëjnë pjesë edhe dy femra nga vendi i Shqipeve, që nuk i ndahet në asnjë festë, sidomos atyre të organizuara me ndërrimin e mot-moteve.

Vitin që shkoi, shkruan javorja L‘Espresso, numri i vajzave pjesëmarrëse në festën e fundvitit ishte 50 vajza të moshës 20 dhe 30 vjeçe të cilat kanë udhëtuar me avionë privatë drejt vilës La Certosa e cila ndodhet në pronësi të sharmerit Berlusconi.

Gocave të reja u janë dhuruar bizhuteri, u janë paguar shpenzimet dhe poashtu kanë drekuar me kryeministrin Silvio o Berlusconi.

Pas drekës radha i ka ardhur "kursit të politikës", në pritje për të vijuar me shopping në qendrat tregtare të bregdetit italian, me shpenzimet e të zotit të shtëpisë. Dita mbyllet me darkën tradicionale dhe fishekzjarrët e shumtë.

Vajzat qeshin dhe argëtohen. Shumica prej tyre e shikon këtë pjesëmarrje si punë. Mes 50 të ftuarave në vilën "La Certosa", të paktën 20 prej tyre e kanë të garantuar një shumë të përditshme që shkon deri në 1, 500 euro.
Back to top Go down
View user profile
 
Dy shqiptare në "haremin" e Berlusconit
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Anyone remember the tv show "Hunter"?
» Crown Lynn "Interlude"
» Waisted English Vases marked "Dover"
» "PMH" 1:72 Complete Crusader Mercenaries!
» New World Miniatures Private Military Contractor "Pablo"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Kuriozitete-
Jump to: