!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 hasa dhe hysa

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
lumi-g

avatar

Numri i postimeve : 70
Join date : 2009-06-20

PostSubject: hasa dhe hysa   Sat Jun 20, 2009 12:06 pm

ish kon hasa dhe hysa dhe kishin hypme ni motor edhe ishte nat dhe tu i gra del ni kamion edhe kta kujtojn qe jan dy motorra se dy drita edhe hyn ne midis dhe ja futin qhen kejt bijn ne ar edhe thot hasa i thot hyses tu bre nanen qaj motorri ne midis si kish kall dritat
Back to top Go down
View user profile
 
hasa dhe hysa
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Humor & Gjëegjeza-
Jump to: