!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Veshi vajzat!!

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
lumi-g

avatar

Numri i postimeve : 70
Join date : 2009-06-20

PostSubject: Veshi vajzat!!   Sat Jun 20, 2009 12:08 pm

Vajza e vogël duke u lutur para se të flejë:
- ... dhe pastaj, o Zot, të lutem t'u japësh disa rroba të ngrohta atyre vajzave të gjora në revistat që lexon babi.
Back to top Go down
View user profile
 
Veshi vajzat!!
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Humor & Gjëegjeza-
Jump to: