!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Nastradini me shoket

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
lumi-g

avatar

Numri i postimeve : 70
Join date : 2009-06-20

PostSubject: Nastradini me shoket   Sat Jun 20, 2009 12:10 pm

Nastradini me shoket e vet udheton me aeroplan.
Dhe duke udhetuar,aeroplanit i ka ra fundi.Njerezit rroken per hekurat e aeroplanit.Nastradinit i kane thane shoket se a guxon me kcy.
Ai ka thene:rrihni ju shuplake e une po kcej!
Dhe,ata kane rrahe shuplake dhe kane ren poshte para Nastradinit!
Back to top Go down
View user profile
 
Nastradini me shoket
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Humor & Gjëegjeza-
Jump to: