!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 aeroplan kalon në një stuhi

Go down 
AuthorMessage
lumi-g

avatar

Numri i postimeve : 70
Join date : 2009-06-20

PostSubject: aeroplan kalon në një stuhi   Sat Jun 20, 2009 12:16 pm

Një aeroplan kalon në një stuhi dhe të gjithë njerëzit tremben. Një grua a humb fare dhe ngrihet nga karrika duke bërtitur:
- Nuk dua te vdes , jam tepër e re për të vdekur. Edhe nëqoftëse duhet të vdes tani momentet e fundit të jetës sime i dua të bukura. Kam gjithë ato kohë që shkoj me meshkuj dhe asnjë nuk më ka bërë të ndihem tamam si grua. A ka ndonjë njeri këtu që do të më bëjë të ndihem si grua për herë të fundit?
Të gjithë njerëzit ishin shtangur kur nga fundi del një zë :
Të bëj unë të ndihesh si grua.
Të gjithë kthejnë kokat dhe shikojnë nga fundi ku ngritet një mashkull shumë i bukur. I gjatë, i hollë me flokët të zeza. dhe sytë ngjyrë qielli. Ndërsa ecën drejt gruas ai fillon të zbërdhejë këmishën dhe me ngadalësi heq komcat një nga një. I afrohet gruas që po dridhej. Në krahërorin e tij dukeshin muskujt e tendosur. Tashmë ai e kishte hequr këmishën dhe e mbante në dorë. I ofrohet gruas dhe i zgjat dorën pastaj i pëshpëritë në vesh.
- Hekurose këtë!
Back to top Go down
View user profile
 
aeroplan kalon në një stuhi
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Humor & Gjëegjeza-
Jump to: