!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Vajza e vogël

Go down 
AuthorMessage
lumi-g

avatar

Numri i postimeve : 70
Join date : 2009-06-20

PostSubject: Vajza e vogël   Sat Jun 20, 2009 12:17 pm

Vajza e vogël duke u lutur para se të flejë:
- ... dhe pastaj, o Zot, të lutem t'u japësh disa rroba të ngrohta atyre vajzave të gjora në revistat që lexon babi.
Back to top Go down
View user profile
 
Vajza e vogël
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Humor & Gjëegjeza-
Jump to: