!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Ka-Pa-Ro kundër Torinos

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Ka-Pa-Ro kundër Torinos   Sat Apr 18, 2009 1:43 pm

Të dielën mbrëma, Milani e pret Torinon në San Siro, ndërsa mësohet se trajneri Carlo Ancelotti do ta inkuadrojë treshen braziliane Kaka, Pato dhe Ronaldinho që nga minuta e parë e takimit.
Sipas “Corriere dello Sport”, Milani është i vendosur për fitore, prandaj Ancelotti do t’i shfrytëzojë dy fanatzistët e rikuperuar plotësisht, Kaka dhe Ronaldinho, si edhe të riun Pato.

Ndërsa sa i përket mbrojtjes, Philippe Senderos pritet të luajë në qendër krahas kapitenit Maldini, derisa Gianluca Zambrotta dhe Giuseppe Favalli do të mbrojnë nga krahët
Back to top Go down
View user profile
 
Ka-Pa-Ro kundër Torinos
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Jump to: