!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Poezi Dashuriee

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Poezi Dashuriee   Sun Jun 21, 2009 10:22 am

Me The

me the I LOVE YOU mu duk fjal pa kuptim,
me the TI AMO mu duk mashtrrim,
me the ICH LIEBE DICH syt mi qerrove,
me the TE DUA zemren ma gezove


Mos I Beso Askujt

mos i beso askujt
e mos e urrej veten
por me beso mua
qe per ty jap jeten
Edhe pse je larg,asgje sme pengon
largesia na ndan
dashuria na bashkon!


Duke Te Humbur ty

duke humbur ty
e huma dhe vetveten
dhe tani spo gjej dot
as njeren as tjetren

U prish Bota

u prish bota,u prish dynjaja,
hupi marrja dul sevdaja
ra fustani,dul miniqi
ma shum se shkoll punon kafiqi
del plaki me qershi
e hek plisin mu bo mafi
Back to top Go down
View user profile
 
Poezi Dashuriee
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Poezi-
Jump to: