!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 qysh me gjet passwordin e msn kur ta ndron naj kush

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 21
Join date : 2009-04-18

PostSubject: qysh me gjet passwordin e msn kur ta ndron naj kush   Tue Jul 14, 2009 1:23 pm

Hi all ne ket tuto dot ju msoj se si me gjet passin kur ta ndron naj kush , psh e ke me hotmail.com ose yahho.co / msn.com ju vet e dini se cfar e keni dhe psh ta ka ndru naj kush passin e tash hym psh qe un e e msn me msn.com edhe hy www.msn.com
edhe hym sign in e bajm msn te e 1 kurse e 2 e bajm passwordin qe e kemi pas d.m.th passin e vjeter edhe ka mu qel inbox 100% edhe tash hym me e ndru pass shkojm aty nalt ku osht per me dal sign out te ajo shigjeta qka osht pak ma nalt se sign out edhe te e fundit me pr...qishtu diqka ke sum kujtohet edhe e kshyr ku shkrun Change password e te e 1 e bajm pass te vjetrin e te ata 2 ma posht e bejm pass qe doni me bo pasin e ri
Back to top Go down
View user profile http://forum-shqip.forum.st
 
qysh me gjet passwordin e msn kur ta ndron naj kush
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Forum-Shqip Boxi :: Programe Te Ndryshme-
Jump to: