!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Kërkohet shtrigë për punë

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Kërkohet shtrigë për punë   Tue Jul 14, 2009 1:43 pm

Personat udhëheqës të shpellës interesante britanike “Wookey Hole” në Sommerset ofrojnë një vend të çuditshëm pune. “Të jetohet në shpellë, të bëhet shtrigë dhe të bëjnë krejt ato që i bëjnë shtrigat”, shkruan në përshkrimin e këtij vendi të punës.

Vendi turistik ofron hiq më pak se 60.000 euro në vit për këtë vend pune.

Kandidatja e ardhshme do të duhet të jetë një gjendje të jetoj në errësirë, nuk guxon të jetë alergjike ndaj maceve dhe të ketë kakarisje interesante.

"Shpresojmë të tërheqim shumë kandidate, posaçërisht me pagesë e cila është bukur e majme", ka thënë Daniel Medley nga kompania punëdhënëse.
Back to top Go down
View user profile
 
Kërkohet shtrigë për punë
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Kuriozitete-
Jump to: