!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Tevez: Do të fitoj shumë tituj me Cityn

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Tevez: Do të fitoj shumë tituj me Cityn   Tue Jul 14, 2009 1:45 pm

Përforcimi i ri i Manchester Cityt, Carlos Tevez, është i bindur se ai do të vazhdojë të fitojë tituj edhe klubin e tij të ri.

“Menaxheri dhe pronarët janë shumë ambiciozë, këtë e pata të qartë që në takimin e parë me ta. Ky është një rast që të përfshihen nga fillimi, kam mundësinë t’i ndihmoj ekipit në ndërtimin e kësaj përvoje të veçantë”, ka thënë Tevez.

“Shpresoj se do të fitoj shumë trofe me Cityn. Ka një ndjenjë ngazëllimi në klub. Shikojeni kualitetin e lojtarëve të cilët kanë arritur dhe atyre për të cilët flitet se do të arrijnë”.

“Kjo është një aventurë e re për mua dhe dua t’i falënderoj njerëzit që ma mundësuan këtë”, ka shtuar argjentinasi mes tjerash.
Back to top Go down
View user profile
 
Tevez: Do të fitoj shumë tituj me Cityn
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Jump to: