!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Aguero: Mendoj vetëm për Atleticon

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Aguero: Mendoj vetëm për Atleticon   Tue Jul 14, 2009 1:46 pm

Argjentinasi Sergio Aguero thotë se spekulimet për të ardhmen e tij nuk ja tërheqin vëmendjen, pasi ai mendon vetëm për qëndrim në Atletico Madrid.

Aguero sot arriti në Madrid pas pushimit veror, dhe u befasua kur në aeroport u prit nga një gazetar. Argjentinasi lidhet me shumë klube, mes tjerash Manchester United dhe Chelsea, por thotë se për momentin mendon vetëm për Atleticon.

“Një, vetëm një gazetar? Nuk më besohet se kishte ndonjë që ishte aq budalla sa të arrijë në orën gjashtë të mëngjesit në aeroport”, ka thënë Aguero për El Mundo Deportivo.

“Për momentin mendoj vetëm për Atletico Madrid. Nëse arrin ndonjë ofertë, është klubi ai i cili duhet të negociojë dhe të bëjë marrëveshje”, ka shtuar argjentinasi pas arritjes.


Back to top Go down
View user profile
 
Aguero: Mendoj vetëm për Atleticon
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Jump to: