!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Valdano: Ditët e ardhshme do të shesim lojtarë

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Valdano: Ditët e ardhshme do të shesim lojtarë   Tue Jul 14, 2009 1:48 pm

Menaxheri gjeneral i Real Madridit, Jorge Valdano, thotë se klubi mbretëror duhet të shesë lojtarë, për të krijuar
fond për nënshkrime të reja.

“Ne kemi nevojë të vazhdojmë operimin në tregun e lojtarëve. Dhe, për të pasur para ne duhet të shesim disa lojtarë”, ka thënë Valdano.

“Duhet të shesim së paku pesë lojtarë. Prioritet në ditët në vazhdim do të jetë të shesim lojtarë dhe jo të blejmë ndonjë”, ka shtuar argjentinas për sportiven franceze L’Equipe.
Back to top Go down
View user profile
 
Valdano: Ditët e ardhshme do të shesim lojtarë
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Jump to: