!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Pas Tevezit, vjen Beckham?

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Pas Tevezit, vjen Beckham?   Tue Jul 14, 2009 1:51 pm

Pas deklaratave të David Beckham se është i hapur të kthehet sërish në Ligën Premier, Manchester City është gati të reagojë për të fituar shërbimet e mesfushorit anglez.

Qëllimi i transferimit të Beckham nuk është vetëm për shkak të kualiteteve të tij në fushë, por edhe për të ngritur imazhin e Cityt, skuadër e cila pretendon që në të ardhmen të bëhet një klub i madh.

Goal.com njofton se një numër i madh klubesh angleze dhe italiane kanë kontaktuar me përfaqësuesit e Beckham, ndërsa konkurrenca më e madhe për ‘pasanikët’ vjen nga Milani dhe Chelsea, skuadra të cilat po ashtu janë të interesuara të nënshkruajnë me ish-kapitenin e Anglisë, i cili aktualisht është lojtar i skuadrës nga MLS amerikane, LA Galaxy.
Back to top Go down
View user profile
 
Pas Tevezit, vjen Beckham?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Jump to: