!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Zambrotta: Pirlo është i pazëvendësueshëm te Milani

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Zambrotta: Pirlo është i pazëvendësueshëm te Milani   Tue Jul 14, 2009 1:52 pm

Mbrojtësi i Milanit, Gianluca Zambrotta, shpreson që bashkëlojtari i tij Andrea Pirlo të mos largohet nga San Siro gjatë këtij afati kalimtar.

“Kanë ndodhur shumë gjëra të reja dhe është ‘turp’ që Maldini u pensionua, Kaka u largua dhe po ashtu edhe trajneri shkoi”.

“Si do që të jetë është një cikël i ri dhe ne dëshirojmë të jemi të suksesshëm me trajnerin tonë të ri, dhe objektivi kryesor është që të jemi më të mirë se sezonin e kaluar”.

“Shpresoj që Pirlo të mos largohet nga Milani. Dëshiroj që ai të qëndrojë sepse është lojtari kyç i skuadrës”, ka thënë Zambrotta për “Sky Sport Italia”.
Back to top Go down
View user profile
 
Zambrotta: Pirlo është i pazëvendësueshëm te Milani
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Jump to: