!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Drogba dhe Ibra mund të ndërrojnë vendet

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Drogba dhe Ibra mund të ndërrojnë vendet   Tue Jul 14, 2009 1:53 pm

Interi është i gatshëm ta shqyrtojë mega-ofertën që do ta bëjë Chelsea për sulmuesin Zlatan Ibrahimovic, mirëpo zikaltrit dëshirojnë që Didier Drogba të jetë pjesë e marrëveshjes.

Të dielën u njoftua se Blutë dëshirojnë të ofrojnë 70 milionë euro për të fituar shërbimet e sulmuesit boshnjak me pasaportë suedeze, ku do të përfshihen edhe dy shënjestrat e Interit, Ricardo Carvalho dhe Deco.

Mirëpo, Nerazzurët e dëshirojnë sulmuesin nga Bregu i Fildishtë, Didier Drogba, si pjesë e marrëveshjes për ta lejuar largimin e Ibracadabras.
Back to top Go down
View user profile
 
Drogba dhe Ibra mund të ndërrojnë vendet
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Jump to: