!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 will.i.am dëshiron ta lansojë duetin me Jackson

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: will.i.am dëshiron ta lansojë duetin me Jackson   Tue Jul 14, 2009 1:56 pm

Këngëtari i grupit "Black Eyed Peas", will.i.am, dëshiron ta nderojë këngëtarin e ndjerë Michael Jackson duke l
lansuar një këngë të incizuar bashkë me të.

Reperi ka dëshirë të madhe që t’ia servojë publikut këngën të cilën ai dhe ikona e muzikës pop e kishin punuar para se Jackson të vdiste.

“Është në kompjuterin tim. Është e njomë dhe e bukur. Nuk e di nëse do të lansohet për shkak të autorësisë, mirëpo shpresoj që të ndodhë”, ka thënë will.i.am.
Back to top Go down
View user profile
 
will.i.am dëshiron ta lansojë duetin me Jackson
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» READ THIS FIRST!
» Percy Buizel
» Manufacturers and suppliers
» Wellington and Maj. Percy
» Jacques Kupfermann

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Jump to: