!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Beckham nuk do të pozojë me Jolien

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Beckham nuk do të pozojë me Jolien   Tue Jul 14, 2009 1:57 pm

Ylli i futbollit David Beckham ka qeshur me thashethemet se ai do të zhvishet për një reklamë të turpshme me seks simbolin Angelina Jolie.

Pasi Beckham zbuloi reklamën e re të tij ‘të nxehtë’ për markën Emporio Armani, u spekulua se menaxherët e kompanisë së veshjeve dëshironin ta bashkonin atë me Jolien për një kampanjë ekskluzive të pllakateve, por futbollisti i ka mohuar këto.

”Nuk mendoj se kjo është e vërtetë. Mendoj se është diçka e nxjerrë nga shtypi. Ajo është një person i shkëlqyeshëm si edhe Brad Pitt. Ata janë një çift i jashtëzakonshëm, kanë një familje të mrekullueshme. Ju e dini se ajo nuk do ta bënte dhe unë nuk do ta bëja. Në fund të fundit, nuk do ta bëja sepse jam i martuar”, ka thënë Beckham.
Back to top Go down
View user profile
 
Beckham nuk do të pozojë me Jolien
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Jump to: