!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Simpson dhe Romo ndahen?

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Simpson dhe Romo ndahen?   Tue Jul 14, 2009 1:58 pm

Këngëtarja e muzikës pop Jessica Simpson dhe sportisti amerikan, Tony Romo, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre që ka zgjatur më shumë se një vit e gjysmë, shkruajnë mediat amerikane.

Ylli i bejsbollit nxiti thashethemet për ndarje gjatë vikendit kur këngëtarja mungoi në një shoqëri të miqve të tij të cilët iu bashkuan atij në një natë argëtuese, në ditëlindjen e 29-të të Simpson.

Sipas People, Romo i ka dhënë fund lidhjes së tyre një ditë më parë, pas vetëm katër muajsh tjera pasi dyshja u raportua se ishin ndarë.

“Ai ndaloi me disa vajza në tavolinën e klubit. Romo pinte dhe argëtohej me djemtë tjerë. Ajo është e thyer. Ajo e dashuron Tonyn. Por ka qenë vështirë së fundi. Ai është i zënë me karrierën dhe ajo po ashtu bëhet gati për shoun e saj. Ata kanë vendosur të ndahen”, ka thënë burimi.
Back to top Go down
View user profile
 
Simpson dhe Romo ndahen?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Carentan O Carentan
» Stone from DongGiang river (continued 2)
» Capricorn One (1978)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Jump to: