!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Cage xhiron filmin e fundit vetëm në shi

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Cage xhiron filmin e fundit vetëm në shi   Tue Jul 14, 2009 1:58 pm

Filmi i ri i Nicolas Cage, “The Sorcerer’s Apprentice”, ka pasur fatin e keq duke u xhiruar në qershorin e dytë më të lagët në historinë e New Yorkut.

Qyteti u kaplua nga dyfish më shumë rënie shiu, duke shkaktuar probleme të mëdha për aktorët dhe stafin realizues të filmit fantastik.

“Gjatë 38 ditëve të xhirimeve, kishin 32 ditë me shi, që nuk na ndihmoi”, ka thënë producenti i filmit. Sapo xhirimet kishin përfunduar, kishte dalë dielli dhe vera ka filluar të duket në qytet.

Koha ishte vetëm një problem i krijuesve të filmit, pasi anëtarët e ekuipazhit kishin pasur edhe dy aksidente të ndryshme me vetura.
Back to top Go down
View user profile
 
Cage xhiron filmin e fundit vetëm në shi
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» please help to find a cage for my st 70
» Tube Cage with Tall Tubes
» ST70 cage screws
» Heat build up with a ST-70 Cage?
» M125 cage?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Jump to: