!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Cattrall ndahet nga i dashuri

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Cattrall ndahet nga i dashuri   Tue Jul 14, 2009 1:59 pm

Aktorja e “Sex and the City”, Kim Cattrall, raportohet se është ndarë nga i dashuri i saj afatgjatë Alan Wyse.

“Kjo pritej një kohë të gjatë. Ata kishin disa probleme në prill dhe që atëherë gjërat vetëm janë përkeqësuar. Ata kuptuan se ishin në momente të ndryshme në jetën e tyre. Ata ende kujdesen për njëri-tjetrin dhe do të mbeten miq”, ka thënë burimi.

Ndërkohë, Kim është goditur edhe nga lajmi se gjyshi i saj nga nëna kishte qenë i martuar me dy gra.
Back to top Go down
View user profile
 
Cattrall ndahet nga i dashuri
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Jump to: