!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Ranieri: Interit iu deshën 10 vite dhe shumë para për të fituar diçka

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Ranieri: Interit iu deshën 10 vite dhe shumë para për të fituar diçka   Sat Apr 18, 2009 1:48 pm

As trajneri i Juventusit, Claudio Ranieri, nuk ka mundur të qëndrojë anash me replikat para ndeshjes së madhe ndërmjet Juventusit dhe Interit, e cila zhvillohet të shtunën mbrëma në Stadio Olimpico të Torinos.
“Moratti është presidenti i cili shpenzon më së shumti para në Serie A, ndërsa Interi i kaloi dhjetë vite pa fituar asgjë. Titujt nuk i sjellin vetëm paratë”.

“Dëshirojmë që me këtë ndeshje të fitojmë prestigj, por edhe disa pikë në tabelë. Kemi menduar shumë për këtë përballje, prandaj duhet ta përfundojmë sezonin në mënyrën sa më të mirë”, ka thënë Ranieri për “Sky Sport Italia
Back to top Go down
View user profile
 
Ranieri: Interit iu deshën 10 vite dhe shumë para për të fituar diçka
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» RMXP = Mini Mortal Kombat Sprites
» t56 console
» RMXP Icons
» Kawaii HiME!!!
» Behind Enemy Walls - Para 101st

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Jump to: