!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Fergie nuk do të shajë më në skenë

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Fergie nuk do të shajë më në skenë   Tue Jul 14, 2009 2:01 pm

Këngëtarja e Black Eyed Peas, Fergie, është zotuar se ajo do ta pastrojë fjalorin e saj ‘të fëlliqur’ gjatë paraqitjeve skenike të bendit, pasi dëshiron të jetë një model më i mirë për vajzat e reja.

34-vjeçarja i shndërroi paraqitjet e saj skenike në shfaqje ekstravagante duke folur dhe bërë gjeste të pakëndshme, por thotë se kjo më nuk do të ndodhë pasi ajo dëshiron të jetë shembull për vajzat e reja.

“Nuk jam përpjekur të jem model me albumin e parë ‘The Dutchess’... duke parë vajza të reja në audiencë së bashku me nënat e tyre. Kjo më bëri të mendoj pak më shumë rreth asaj se çfarë bëj në skenë. Duhej ta kontrolloja gojën time, pasi ajo mund të jetë ‘e fëlliqur’,”, ka thënë Fergie.
Back to top Go down
View user profile
 
Fergie nuk do të shajë më në skenë
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Jump to: