!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Vajza e Thornton vazhdon të qëndrojë në burg

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Vajza e Thornton vazhdon të qëndrojë në burg   Tue Jul 14, 2009 2:02 pm

Vajza e aktorit Billy Bob Thornton do të qëndrojë në burg derisa gjyqi të dëgjojë dëshminë e një eksperti.

Amanda Brumfield-vajza e larguar e Thornton- do të qëndrojë në burg derisa Dr. Jan Garavaglia të dëshmojë në lidhje me gjendjen e saj mendore, për rastin e vrasjes së një fëmije.

Amanda kishte qenë kujdestare fëmijësh në një shtëpi me ç’rast njëri nga fëmijët kishte vdekur pas goditjes në kokë.

Ajo ka thënë se fëmija është rrëzuar nga koshi ku qëndronte dhe ka vdekur, mirëpo pas autopsisë është vërejtur frakturë në kokë dhe dëmtim i trurit, kështu që rasti është shndërruar në “vrasje”.

Policia beson se koka e fëmijës është goditur me një objekt të fortë ose është shtyrë me fuqi të madhe nga koshi.
Back to top Go down
View user profile
 
Vajza e Thornton vazhdon të qëndrojë në burg
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Melaleuca Bracteata Var. "Johannesburg Gold" - Two trees I'm working on.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Jump to: