!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Janet do të kujdeset për fëmijët e Michael?

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Janet do të kujdeset për fëmijët e Michael?   Tue Jul 14, 2009 2:03 pm

Motra e Michael Jackson, Janet, dëshiron kujdestarinë për fëmijët e legjendës së muzikës pop, i cili vdiq më 25 qershor.

Një burim ka thënë se dëshira e Mbretit të muzikës pop kishte qenë që Janet të kujdeset për fëmijët e tij, me ndihmën e nënës Katherine, dhe kishte planifikuar të shkruante një testament të ri për ta shënuar këtë.

Revista britanike “Grazia” shkruan se e gjithë familja e mbështesin nënën e Jackson të kujdeset për fëmijët, mirëpo për shkak të moshës së saj (80-vjeç) të gjithë janë kthyer kah Janet, e cila po ashtu është e gatshme ta respektojë amanetin e vëllait.
Back to top Go down
View user profile
 
Janet do të kujdeset për fëmijët e Michael?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Jacqueline Hillier Elm
» Broadstone pottery ,Poole Dorset
» Some Meg Giry love
» is this mark Janet or Wilf Wright?
» Mick & Sheila Casson

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Jump to: