!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Kate Moss rivale e Disneyt

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Kate Moss rivale e Disneyt   Tue Jul 14, 2009 2:04 pm

Supermodelja Kate Moss do t’i bashkojë forcat me muzicientin Simon Cowell dhe biznesmenin britanik Sir Philip Green, për të krijuar një super-kompani argëtimi, e cila, siç shpresojnë treshja, do t’i bëjë konkurrencë Disneyt.

Bukuroshja 35-vjeçare do të udhëheqë stilin dhe imazhin e markës, si edhe do të japë këshilla mode, dhe ekspertët thonë se nëse kjo ka sukses, ajo do ta dyfishojë pasurinë e saj.

“Ajo ka nënshkruar për të qenë drejtuese formale dhe të do të përgjigjet për imazhin e biznesit. Ajo do të sjellë njohjet e saj në tavolinë. Ajo do të përfshihet edhe në gjetjen dhe nënshkrimet e markave të reja, dhe do t’i promovojë ata. Ajo ka një mori kontaktesh me njerëz, te të cilët nuk arrijnë Philip dhe Simon”, ka thënë burimi.
Back to top Go down
View user profile
 
Kate Moss rivale e Disneyt
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Old Motor Week Jon Moss T56 Impala SS road test video
» Moss Stash in PERIL!
» Rooting hormone in sphagnum moss?
» tropical moss or ferns
» It's just on the moss

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Jump to: