!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Mourinho shan ikonën e Juves

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Mourinho shan ikonën e Juves   Sat Apr 18, 2009 1:49 pm

Trajneri i Interit, Jose Mourinho, e ka paralajmëruar Juventusin se të zgjedhurit e tij do të shkojnë në Torino për fitore, përkundër diferencës së madhe në pikë.
“Dëshirojmë fitore dhe nuk do të shkojmë atje për barazim. Më mirë do të më pëlqente që ta fitoj Kampionatin me diferencë sa më të lartë pikësh. Ne jemi të parët sepse jemi më të fortë se të tjerët dhe meritojmë ta fitojmë titullin”, ka thënë portugezi për “Sky Sport Italia”.

Më herët kapiteni i Juves, Alessandro Del Piero, deklaroi se nuk e ka zili Interin për suksesin që ka shfaqur në sezonet e fundit, ndërsa ‘njeriu i fjalëve’ nuk ka mundur të qëndrojë pa reaguar.

“Del Piero duhet t’ia ketë zili Interit për diferencën prej dhjetë pikësh që kemi nga skuadra e tij. Ai ka të drejtë të flasë për të kaluarën e tij. Ai ka bërë gjithçka për Juven, por turp për të që nuk e ka fituar Topin e Artë”, ka përfunduar Mourinho
Back to top Go down
View user profile
 
Mourinho shan ikonën e Juves
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» really unusual stamps
» Tai Shan Express

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Jump to: