!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Leonora nuk po martohet

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Leonora nuk po martohet   Thu Jul 16, 2009 12:18 am

Këngëtarja Leonora Jakupi ka mohuar spekulimet që qarkullojnë kohëve të fundit kinse ajo po martohet.

Sipas thashethemeve në faqet e internetit, këngëtarja e hitit “Ky është fundi” po planifikon të martohet me Shkumbin Nokan nga produksioni “Pixels”. Mirëpo edhe Leonora edhe Noka kanë thënë se këto janë thjeshtë fabrikime të mediave dhe se nuk ka asgjë të vërtetë.

“Absolutisht s’ka asgjë të vërtetë. Thjesht janë thashetheme. Unë kam biseduar me përgjegjësit të cilët e kanë publikuar këtë shkrim dhe ata më kanë thënë se ky lajm është sjellë nga Kosova”, ka thënë këngëtarja, duke shtuar se e gjithë kjo është bërë për përfitime materiale
Back to top Go down
View user profile
 
Leonora nuk po martohet
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Jump to: