!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Çifti Arquette sërish në filmin "Scream"

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Çifti Arquette sërish në filmin "Scream"   Thu Jul 16, 2009 12:24 am

Çifti Arquette sërish në filmin "Scream"

Courteney Cox Arquette dhe David Arquette kanë nënshkruar për t’u paraqitur në vazhdimin e katërt të filmit horror "Scream".

Dy aktorët do të përsërisin rolet e tyre në filmin “Scream 4”, ndërsa ishte pikërisht filmi i parë “Scream” në vitit 1996, i cili ishte pikëtakimi i tyre.

“U dashurova me gruan time gjatë filmit ‘Scream’, kështu që mundësia është shumë e madhe që unë ta risjell karakterin e Dewey Rileyt dhe gruaja ime ta luaj karakterin mjaft gërnjar (reporteren Gale Weathers) sërish. Besoj që do të jetë argëtuese dhe shumë bukur”, ka thënë David Arquette.
Back to top Go down
View user profile
 
Çifti Arquette sërish në filmin "Scream"
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Anyone remember the tv show "Hunter"?
» Crown Lynn "Interlude"
» Waisted English Vases marked "Dover"
» "PMH" 1:72 Complete Crusader Mercenaries!
» New World Miniatures Private Military Contractor "Pablo"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Jump to: