!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Timberlake tregohet i mençur

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Timberlake tregohet i mençur   Thu Jul 16, 2009 12:25 am

Timberlake tregohet i mençur

Durimi i Justin Timberlake është testuar të martën kur ai është përballur me një fotograf agresiv, i cili e
ka ngacmuar dhe i është afruar shumë këngëtarit.

Timberlake po dilte nga vetura e tij në një hotel në Los Angeles, derisa paparaci ngacmimtar e kishte thirrur në emër me qëllim që ai te kthehej dhe t’ia bënte një fotografi.

Pas mosreagimeve të Timberlake, paparaci është afruar shumë tepër duke hedhur aparatin dhe duke ia afruar fytyrën, mirëpo këngëtari ka reaguar mençur duke mos lejuar që të ndodhte ndonjë përleshje, dhe thjeshtë kishte vazhduar rrugën e tij, njofton “WENN”.
Back to top Go down
View user profile
 
Timberlake tregohet i mençur
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Jump to: