!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Amy e ka dëmtuar dhomën e hotelit

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Amy e ka dëmtuar dhomën e hotelit   Thu Jul 16, 2009 12:26 am

Amy e ka dëmtuar dhomën e hotelit

Këngëtarja problematike Amy Winehouse do të duhet të paguajë rreth 37.500 dollarë për dëmet që i ka shkaktuar në hotelin ku ka qëndruar gjatë tetë muajve të fundit në Karaibe.

Të hënën hitbërësja e këngës “Back to Black” është kthyer në Britani të Madhe, pasi ka qëndruar një kohë të gjatë në St Lucia për të luftuar me vartësinë saj nga droga dhe alkooli.

“Daily Star” njofton se së shpejti ajo do të pranojë një faturë të madhe nga pronarët e kompleksit Cotton Bay- ku ka qëndruar- të cilët thonë se e kanë gjetur dhomën e saj të dëmtuar me djegie cigaresh dhe me orendi të dëmtuara.
Back to top Go down
View user profile
 
Amy e ka dëmtuar dhomën e hotelit
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Jump to: