!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Britney anulon koncertin në Poloni

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Britney anulon koncertin në Poloni   Thu Jul 16, 2009 12:27 am

Britney anulon koncertin në Poloni

Britney Spears u ka kërkuar falje fansave në Poloni, pasi që ka anuluar koncertin e caktuar të mbahej në kryeqytetin e këtij vendi.

Princesha e muzikës pop është duke performuar nëpër Evropë si pjesë e turneut të saj “Circus”, ndërsa më 24 korrik është dashur të ndalej në Varshavë.

Mirëpo 27-vjeçarja është detyruar ta anulojë koncertin, pasi që menaxherët e saj nuk kanë arritur të zgjidhin një konflikt në lidhje me kontratën.

Kështu Britney ka komunikuar me fansat polonezë me anët të publicistit të saj duke kërkuar falje dhe duke iu premtuar se do të udhëtojë në vendin e tyre njëherë tjetër.

Ndërkohë, turneu evropian i Britney Spears përfundon më 26 korrik në Berlin të Gjermanisë.
Back to top Go down
View user profile
 
Britney anulon koncertin në Poloni
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Jump to: