!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Armstrong do te kendoje solo

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Armstrong do te kendoje solo   Thu Jul 16, 2009 12:28 am

Frontmeni i grupit "Green Day", Billie Joe Armstrong, është duke planifikuar të fillojë solo-karrierë, sepse ai dhe bashkantarët e grupit shpesh mërziten nga njëri-tjetri.

Këngëtarët e hitit “American Idiot” janë duke bërë muzikë bashkë qe 20 vite, ndërsa Armstrong pranon se puna e përbashkët me Tre Cool dhe Mike Dirnt, nganjëherë është e lodhshme.

“Nganjëherë mërzitemi me njëri-tjetrin dhe provojmë t’i japim hapësirë njëri-tjetrit. Ndoshta një ditë do të incizoj një solo-album”, ka thënë Armstrong.
Back to top Go down
View user profile
 
Armstrong do te kendoje solo
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Solo Scenario idea
» Phantom of the Opera covers
» Solo Yorkshire Puddings
» Music Legends minifigure series
» "Footloose" then and now

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Jump to: