!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Ibra: Do ta mposhtim Juven

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Ibra: Do ta mposhtim Juven   Sat Apr 18, 2009 1:50 pm

Ish- sulmuesi i Juventusit, Zlatan Ibrahimovic, është i bindur se skuadra e tij aktuale, Inter, do të dalë fituese përballë Zonjës së Vjetër të shtunën mbrëma në Torino.
“Kjo nuk është ndeshja më e rëndësishme e sezonit për ne. Ne kemi treguar se dëshirojmë ta fitojmë Ligën dhe kjo është arsyeja pse gjendemi në pozitën e parë”.

“Ne jemi dhjetë pikë para tyre dhe nëse fitojmë nesër, atëherë do të kemi avantazh më të madh”.

“Do të jetë një ndeshje plot emocione dhe do të ofrojë spektakël. Ne jemi të gatshëm për ndeshjen dhe do të shkojmë atje për fitore”, ka thënë Ibracadabra për “Inter Channel”.
Back to top Go down
View user profile
 
Ibra: Do ta mposhtim Juven
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Jump to: