!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 lepurit ja kan vra baben‏

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: lepurit ja kan vra baben‏   Sun Apr 19, 2009 1:33 am

Lepurit ia kishin vrare babain. Dhe per te gjetur vrasesin ai therret te gjithe banoret e pyllit ne nje kuvend. Del para tyre dhe me nje ze prej "trimi" ngre menget dhe thote:kush ma ka vra baben?. Luani ben nje hap para dhe thote:une ta kam vra baben! lepuri ul menget dhe ia kthen:Mire boll ja ke ba...
Back to top Go down
View user profile
 
lepurit ja kan vra baben‏
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Humor & Gjëegjeza-
Jump to: