!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Fitore minimale e Barcelonës

Go down 
AuthorMessage
Dannchee.hack

avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Fitore minimale e Barcelonës   Sun Apr 19, 2009 4:15 am

Skuadra lidere e Primera Divisionit ka shënuar fitoren e radhës në Kampionatin spanjoll, këtë radhë kundër Getafes.
Takimi i zhvilluar të shtunën mbrëma në Coliseum Alfonso Perez, ndërmjet Getafes dhe Barcelonës, ka përfunduar me fitoren prej 1-0 të skuadrës mysafire.

Të vetmin gol për Blaugranët e shënoi Leo Messi, i cili pranoi një top nga Xavi për të shënuar në portën e Vladimir Stojkovic (19’).

Me këtë fitore Barca vazhdon të udhëheqë Kampionatin me nëntë pikë përpara Real Madridit, që sonte zhvillon ndeshjen e javës së 31-të kundër Recreativo Huelvas
Back to top Go down
View user profile
 
Fitore minimale e Barcelonës
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Diskutime te Ndryshme :: Sport-
Jump to: