!!!!....Forum-Shqip....!!!!!

!!!!....Forum-Shqip....!!!!!
 
HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Si Duhet te postojm

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 21
Join date : 2009-04-18

PostSubject: Si Duhet te postojm   Sun Apr 19, 2009 2:13 pm

Per tte postuar se pari duhet te rexhistrohes. Pastaj per identifikim ne imbox te e-mail tanes e ki nje mesazh nga Forum-shqip dhe ne at mesazh e ki nje link . Per tu verifikuar account i joti duhet klikuar ne ate link .
pas werifikimit ne link per te postuar behet kshtu:

1.Shkon te cili forum deshironiju p.sh sport
2.Aty e ki New Post
3. E ki per te shenuar qfar deshiron
4. Kur ta perfundosh posht e ki send


besoj se kesh i kjart
Back to top Go down
View user profile http://forum-shqip.forum.st
 
Si Duhet te postojm
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
!!!!....Forum-Shqip....!!!!! :: Qendra E Forumit :: Si te Postojm dhe të Pergjigjemi-
Jump to: